Откакто хората са открили, че сексът не е само за размножаване, нещата се променили. Неща като „поза”, „техника” и „любовна игра” започнали да придобиват смисъл. Животът се усложнил.
Ако се опитаме да направим списък на всички пози за секс, сигурно ще трябва доста да попишем. Сред цялото разнообразие обаче има няколко основни (с възможните им вариации), на които жените се кефят повече, отколкото на останалите.
Кучешката
Това, че жените й се кефят, отдавна не е новина. Митът, че не ни харесвала тази поза, идваше от третокласните порнофилми, където тя наистина е представена не толкова еротично, колкото в стил „блъскай, пък каквото стане”. Когато обаче става дума за страстен партньор в леглото, нямаме нищо против (меко казано!) той да застане зад нас и да ни накара да се почувстваме толкова перверзно, колкото изобщо е възможно.
Лъжички…