Попитали един англичанин:
– Кога е лятото в Англия?
А той отговорил:
– Зависи, миналата година беше в сряда.
Реклама
Попитали един англичанин:
– Кога е лятото в Англия?
А той отговорил:
– Зависи, миналата година беше в сряда.
©2006-2021„Уеблинк Медиа“ ООД
Всички права запазени. Всички текстове и изображения, публикувани в vratovrazka.bg са собственост на „Уеблинк Медиа“ ООД и техните партньори и са под закрилата на Закона за авторското право и сродните му права. Използването и публикуването цялото съдържание на сайта или на част от него без разрешение/откупено авторско право от „Уеблинк Медиа“ ООД е забранено. Условия за ползване.
