
Да, има. Поне според Кристиян Ръдър, основател на американски сайт за запознанства. Ето какво е открил той:
Хората, които обичат бира, по-често правят секс на първата среща
За мъжете и жените, които обичат бира, е с 60% по-вероятно да правят секс в самото начало на една връзка, дори и на първата среща. Това важи както за хетеросексуалните, така и за хомосексуалните хора.
Ръдър е анализирал профилите и взаимоотношенията на стотици потребители на своя сайт за запознанства и е достигнал до извода, че по това дали някой обича бира може с доста голяма сигурност да се каже дали този човек си пада по бързия неангажиращ секс и по секса на първата среща.
Съгласен ли си? Включи се в дискусията на стената ни във Фейсбук

Как още на първата среща да разбереш дали си подхождате?
Дали мацката, с която си започнал да се срещаш, е фурия в леглото?
На 2 август в Бургас...
Най-накрая, след упорити усилия, си взел нейния телефонен номер. По-страшното обаче тепърва предстои: първият телефонен разговор...
Фиксираш прекрасна непозната на плажа, имаш късмета и тя да е отзивчива към теб, започваш разговор, преместваш хавлията си до нейната... И после?