Любов или просто увлечение? Няма значение кое точно е. Въпросът е, че то често води до оглупяване. И до едно странно смесено усещане – хем си на 14, хем внезапно откриваш, че имаш талант да си подсвиркваш, хем коремът те свива, все едно снощи си ял някаква злокобно твърда комбинация между зеле и ряпа.
Цялата тази еуфория/глупост/любов има и своите висоти. Своите рекорди от незрялост, странност и неловкост, които недвусмислено доказват, че си оглупял от любов.
И така, най-тъпите неща, които правим, когато си падаме по някое момиче:
Най-тъпо нещо 1:
Отиваме някъде, където може да я срещнем… Преструвайки се, че просто случайно минаваме оттам

снимка: cesc21, Flickr
„Виж ти… Да те видя точно тук… Теб… Не съм и предполагал… Честно, никаква идея нямах, че минаваш оттук…”
Оценка на ситуацията:
* Когато съдбата ви срещне случайно и някакси нещо се случи между вас: секси.
* Когато ти извиеш ръцете на съдбата, за да я накараш да ви срещне: много далеч от секси.
Най-тъпо нещо 2…

След като минахме през ужасяващия въпрос "Тя харесва ли ме",идва стъпка номер две. А именно – в случай, че отговорът на първия въпрос е „Да”, какво правим?
Има някои места, които просто не са добра идея за първа среща...
Стъпките към заговарянето и след това
Време ли е да я поканя да излезем? Това е въпрос, който не рядко си задаваме, когато се интересуваме от една жена...
Тя е секси, ти си навит, защо да не го направите още сега?