{gallery}strasti/women/summerwomen6/umbrella&width=180&height=180&widthgal=200{/gallery}
Важно е през лятото да си имаме чадърче и очила, за да се пазим от слънцето… Някакси обаче ни се струва, че предпочитаме да си имаме онова, което е под чадърчето. Няма как – приоритети.
Реклама

Зима е! Дърво и камък от студ се пукат, а разни мадами се събличат в студа... Как да не ти стане топло на... душата?
Една секси фотосесия...
Плюс гореща фотосесия...
Хубава песен, добре снимано видео и еротика на едно място...
И отново с малко дрехи...