Мъжкото онлайн списание
Страсти » Срещи и свалки » Да се правим ли на недостъпни?
Да се правим ли на недостъпни?
Петък, 23 Май 2008 02:04 Написано от Кирил Стойков   
НедостъпнаКато цяло романтичните комедии приписват това поведение на жените. И все пак е факт, че и ние можем да прибегнем до тази тактика с цел да увеличим интереса на момичето или пък да я разкараме. Каква е разликата между тези цели, кога трябва да се правим на Принца от кулата и кога е време просто да й се обадим и да й кажем колко много искаме да я видим?

Недостъпността има и положителни, и отрицателни страни и това е първото, което трябва да разберем. Второто е, че ние се качваме на кулата по различни причини в сравнение с жените. Третото е, че има разлика между това да се правиш на секси недостъпен и просто да се опитваш да разкараш някого.

В какво се състои?

Под „да се правиш на недостъпен” най-общо ще разбираме да не си винаги готов за среща, независимо каква е тя, кога е и къде е и независимо, че времето ти е неудобно; да предявяваш и своите претенции към съвместното прекарване, да забавяш малко обажданията си, да не скачаш при всяко нейно подсвирване.

Най-важното е, че под недостъпност нямаме предвид грубост. Грубостта не е в графа „свалки”, а в „как да кажа на съседа да намали музиката”.

Дали да пробвам?

Щипка солЗа да започнеш да се правиш на недостъпен, трябва първо да си сигурен, че момичето се интересува достатъчно много от теб и че с малко дразнене от твоя страна ще увеличиш интереса й. Трябва да си наясно, че тази тактика не може да е единствената ти. Рано или късно, колкото и да е влюбена, тя ще се умори от това. Затова използвай недостъпността така, както се ползва солта при приготвянето на сладкиши – само една щипка за вкус, която няма да усетиш, когато ядеш готовата торта.

Предимството на този подход е...

3 Коментара Абонамент за коментарите
  1. Хайде стига с тези намеци. Поканваш жената на бира или на кафе и просто й казваш как стоят нещата. Защо трябва да измъчваме хората?
  2. Noname, horata ne se izma4vat, prosto "Lesnoto ne e interesno" ;] i razbira se, nai-vajnoto e vsi4ko da e v ramkite na dopustimoto, za6toto nikoi ne obi4a da hodi sled gaza na tozi po kogoto si e padnal, a da ne vijda ni6to v zamqna ;] statiikata e dobra :P
  3. Жените са ловци, точно толкова, колкото и мъжете. Всичко, в което има тръпка и интрига ни е интересно. Разлика само е, че като заловим жертвата, започваме да се чудим какъв модел булченска рокля да изберем

Добави коментар

 

Подобни статии

Добрите страни на зимата - 2

Снимката ни хареса, защото мацката има много хубава… шапка! [още]
Ще те зарежат ли?

Изражението й ще ти подскаже... [още]
Как да я впечатлиш без достатъчно пари

Точно в момента доста си я закъсал с парите (направо са потънали някъде!)...Искаш да... [още]

Последно добавени:

Нови места за секс вкъщи

Мислите, че сте пробвали навсякъде? [още]
Отделни легла?

Трябва ли една двойка задължително да спи в общо легло? [още]
Ракел Цимерман и скромността

Двете не си допадат особено... [още]
5 грешки, които мъжете правят с жените

При запознанствата и първите срещи... [още]

Препоръчваме ти:

Посланията на дрехите

News image

Дрехите не само ни топлят...

Как да се справиш с края на ваканцията

News image

Лятото е сезонът, който м...

Мъжете, историята и хазартът

News image

Достоевски, граф Сандвич,...

Анти-Нобелови награди 2008

News image

Можеш ли да получиш Нобел...

8 малки неща, които отличават стилния мъ

News image

Точно те са границата меж...

Задгробният живот и броят сексуални парт

News image

Ако се чудиш каква е връз...

Шефката

News image

Ръководните постове отдав...

Как да си тръгнеш от скучно парти

News image

Стъпка по стъпка...

15 правила за работните имейли

News image

Бизнес комуникацията чрез...

Анти-Нобелови награди 2009

News image

За пълните и празни бирен...




За нас:

  • Vratovrazka.bg - онлайн списание само за мъже!
  • Защото ние сме мъже. Нека се забавляваме заедно!

Авторско право:

©2006-2009 „Уеблинк Медиа“ ООД Всички права запазени. Всички текстове и изображения, публикувани в vratovrazka.bg са собственост на „Уеблинк Медиа“ ООД и техните партньори и са под закрилата на Закона за авторското право и сродните му права. Използването и публикуването цялото съдържание на сайта или на част от него без разрешение/откупено авторско право от „Уеблинк Медиа“ ООД е забранено. Условия за ползване.

За реклама

reklama@vratovrazka.com

тел: +359895795740

Допълнителна информация