Мъжкото онлайн списание
Актуално » Редакторски сблъсък » За и против носенето на коледна шапка
За и против носенето на коледна шапка
Сряда, 21 Декември 2011 10:36 Написано от Vratovrazka.bg   

Коледни шапки

Дали да нахлузиш шапката на дядо Коледа или е по-добре да му я оставиш на него?

За
Против

1. Забавно е! Все пак празниците са време за забавления, не за теоретични и практически разработки на тема „Ползите от бастунството”.

2. Ще предизвикваш усмивки навсякъде. Някои няма да разберат празничното ти оживление, някои даже може да ти се подсмиват, но ще подобриш настроението на всички.

3. Свежо и младежко е. На колкото и години да си, винаги е по-добре да се чувстваш млад и малко луд, отколкото улегнал и скучен.

4. Ако си решил да направиш впечатление на някое момиче, коледната шапка ще й покаже следните неща за теб: че не си скучен, че не ти пука какво мислят околните, и че си достатъчно сладък, за да излезе с теб на кафе.

5. Топли. Сериозно – с всичкия този бял пух няма как коледната шапка да не ти топли на ушите.

 

1. Веднъж смесиш ли следните неща – парти, коледна шапка на главата ти и фотоапарат, – можеш да очакваш няколко десетки идиотски снимки на самия себе си във Фейсбук. Още на следващия ден. Готов ли си за това?

2. Помисли си сериозно – би ли искал да те оприличават на дядо Коледа? Или на джудже на дядо Коледа?

3. Детинско е. Ако искаш да изглеждаш зрял, коледната шапка не е добро начало.

4. Ако си решил да направиш впечатление на някое момиче, можеш да разчиташ на коледната шапка, за да направиш възможно най-незрялото впечатление. За още по-добър ефект можеш да си нарисуваш и младежки пъпки.

5. Когато свалиш коледната шапка, косата ти ще изглежда като утъпкана ливада.


снимка: sxc.hu

 

Подобни статии

Класическата схема

Освен че ни събудиха в ранните часове на 3 юли, взривовете в София ни показаха нещо... [още]
Как мускулите на един мъж спасяват живота му

След силен електрически удар мъж оцелява... [още]
Първият мач, предаван по телевизията в 3D

Феновете: така е дори по-добре, отколкото да си на стадиона... [още]
7 урока от изборите в България

Няколко поучителни извода от българските избори... [още]
11-метров среден пръст в Милано

Скулптурата се казва L.O.V.E. [още]

Последно добавени:

Ще има ли втори "Титаник" ?

Австралийски магнат съобщи, че смята да строи втори кораб... [още]
Надяждане с черен хайвер

Питал ли си се накъде отива светът? [още]
Новини от 24 април

Дженифър Анистън, жени геймъри и гола снимка на Мадона... [още]
Новини от 20 април

Антъни Хопкинс като Хичкок, Jessie J и Меган Фокс... [още]



За нас:

  • Vratovrazka.bg - онлайн списание само за мъже!
  • Защото ние сме мъже. Нека се забавляваме заедно!

Авторско право:

©2006-2009 „Уеблинк Медиа“ ООД Всички права запазени. Всички текстове и изображения, публикувани в vratovrazka.bg са собственост на „Уеблинк Медиа“ ООД и техните партньори и са под закрилата на Закона за авторското право и сродните му права. Използването и публикуването цялото съдържание на сайта или на част от него без разрешение/откупено авторско право от „Уеблинк Медиа“ ООД е забранено. Условия за ползване.

За реклама

reklama@vratovrazka.com

тел: +359895795740

Допълнителна информация